Агромагазин Харвест

Всі добрива, що використовуються в сільському господарстві фермерами та власниками приватних земельних ділянок, класифікуються на мінеральні та органічні. Розглянемо деякі комплексні міндобрива, завдяки яким можна поліпшити якість вирощуваної продукції та підвищити врожайність.

Сільськогосподарськими підприємствами та приватними особами широко використовується мінеральні добрива, які в залежності від складу можуть бути складними і простими. Йдеться про підгодівлю рослин спеціальними речовинами, які позбавлені вуглецевого скелета. Для підвищення врожайності та поліпшення якості продукції досить часто використовують комплексні мінеральні добрива. Відвідавши АГРОМАГАЗИН Харвест , зацікавлені особи зможуть ознайомитися з широким асортиментом, вартістю і характеристиками мінеральних добрив відомих брендів. Продукція реалізується в вигляді рідини, кристалічної солі, мікрогранул, мікрокристалів і порошка. Також відрізняються способи обробки, починаючи від основного внесення і закінчуючи фертигацією.

Мінеральні добрива

Для внесення в грунт використовують мікродобрива, калійні, фосфорні і азотні речовини. Наприклад, азотні добрива вносять в грунт ще до активного росту рослин. Виробниками сільськогосподарської продукції використовується аміачна та натрієва селітра, сечовина, ціанамід кальцію і т.д .. Не менш затребувані в сільськогосподарському сегменті калійні добрива, наприклад, сульфат калію. На великих агропромислових комплексах зазвичай використовують сильвініт, призначений для внесення навесні і восени.

В якості підгодівлі рослин не обійтися без використання фосфорних добрив, наприклад, фосфоритного борошна і подвійного суперфосфату.
При цьому необхідно відзначити, що все частіше аграрії вибирають комплексні мінеральні добрива. Кожен вид добрив має характерні особливості і призначений для поліпшення врожайності сільськогосподарських культур. Наприклад, комплексна речовина під назвою FOLICARE 18-18-18 + MICRO призначена для фертигації. Ефективне добриво забезпечує рослину комплексом корисних речовин. На сторінці harvest-center.com.ua/folicare-18-18-18-micro-dobrivo-yara-13228 можна ознайомитися з технічними характеристиками препарату. Тут же можна придбати регулятори і стимулятори росту рослин, органічні добрива, посівний матеріал і багато іншого.

 
Статья прочитана 332 раз(a).
 
Еще из этой рубрики:
.
Архивы
Наши партнеры
Нету.
Читать нас
Связаться с нами